Previous Entry Share Next Entry
cia ne reklama:)
ledas666
Mieli draugai!

Prieš kelias dienas "duris" atvėrė mūsų internetinė parduotuvė - www.grazimoteris.lt
Kadangi prie šio projekto dirbome daugiau nei pusę metų ir tikimės dirbti dar ilgai, norime trumpai prisistatyti :)

Visų pirma, tai moterims skirta internetinė parduotuvė, kurioje rasite kojinių, pėdkelnių, kojinaičių, tamprių, prilimpančių kojinių ir t.t. nuo 7,99 Lt. Ko siekiame? Papuošti visas moteris, merginas ir mergaites!

Ateityje asortimentą plėsime ir tikimės, kad kiekviena čia išsirinks ką nors sau - šiltas, madingas pėdkelnes kasdienai, įdomaus dizaino puskojines prie kelnių ar seksualias ir elegantiškas kojines vakarui.

Kodėl verta pirkti pėdkelnes internetinėje parduotuvėje? Platus asortimentas, aiškiai matote, ar yra Jūsų dydis, ar jo nėra. Patogu - pas mus galite užeiti nors ir 12 val. nakties, mes vis tiek dirbame :) Optimalios kainos, nes mums nereikia išlaikyti parduotuvės, mokėti už šildymą, elektrą bei algos pardavėjai. Todėl labai kviečiame visus pas mus apsilankyti!

Ką siūlome šiuo metu? Dailaus dizaino pėdkelnių šventiniam sezonui, dovanų kuponus (puiki dovana Kalėdoms), atidarymo proga - 10% nuolaidą ir pristatymą nemokamai į bet kurį Lietuvos kampelį įsigijus prekių už 60Lt. Taip pat pažadame kiekvienam asmeninę pagalbą, jei tik to reikės perkant mūsų parduotuvėje.

Taigi prašome nepasididžiuoti ir apsilankyti, akis paganyti, o gal ir ką nors įsigyti!

Persiųskite šį laišką 5 savo draugams - labai pagelbėsite smulkiajam verslui ir mes Jus minėsime geru žodžiu!

Visada Jūsų,
www.grazimoteris.lt komanda -
Rita ir Regis

?

Log in

No account? Create an account